Skip links

antalya mekeup

Antalya Profesyonel makyaj hizmeti

Antalya makeup, Antalya Kalici makyaj hizmetlerimiz

Fox coiffeur kalici makyaj hizmetleri
Güzel görünmek, her şeyden önce kişinin kendini iyi hissetmesi için önemli. Sadece estetik olarak değil, psikolojik olarak da kişinin yaşamını şekillendiren bir olgu.

Makyaj ise, her çağda farklı bir tanımı olan güzellik kavramının en önemli parçası. Günümüzde makyaj deyince artık sadece makyaj malzemeleri değil, kalıcı makyaj uygulamaları, profesyonel makyaj, kaş kokteyli, tıbbi kamuflaj, protez tırnak gibi pek çok uygulama akla geliyor.

Profesyonel makyajda her şeyden önce, yüzü boyamak anlamına gelmiyor. Profesyonel makyajın amacı, kusurların üstünü boyayla kapatmak değil; temiz, parlak, ışıltılı, pürüzsüz bir cilt üzerinde, yüzün güzel hatlarını ortaya çıkarmaktır. Dikkatler güzel hatlara çekilerek, kusurlu taraflar arka planda bırakılır.

Antalya Kalıcı Makyaj?

Antalya Kalıcı makyaj uygulamaları tamamen organik içerikli boyaların, işlem yapılacak olan bölgelere mikro iğneler ile kalıcı olarak yerleştirilmesidir. Tek kullanımlık ve steril mikro iğneler ile yapılan bu işlem sırasında kişi pek bir acı hissetmez.

Kalıcı makyaj işleminin süresi uygulama yapılacak olan bölgeye, kişinin cilt esnekliğine, cildindeki nem oranına göre değişiyor. Bu uygulamanın ciltte ne kadar süre kaldığı da yine kişinin cilt tipi özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Yani aslında kalıcı makyaj uygulamalarının kişiye göre değişen bir kalıcılık süresi var. Çünkü kullanılan boyalar zaman içerisinde deriden atılıyor. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan bu boyalar cildin sürekli yenilenmesi ile parçalanarak kayboluyor. Bu sürenin sonunda uygulamanın yenilenmesi, bazı kısımlara ufak rötuşların yapılması uygulamanın devamlılığını sağlamak için önemlidir.

Antalya Kaş Kalıcı Makyaj

Bu hizmet, tedaviden önceki durum ne olursa olsun, olağanüstü sonuçlar sağladığı bilinmektedir. Müşterilerimiz, güzel, temiz ve özel salonumuzda en üst düzeyde konfor sağlayacağından emin olabilirler. Bu hizmetin benzersiz ihtiyaçlarınız için nasıl kişiselleştirilebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizi arayın.

 

Antalya Eyeliner Makyaj

En popüler kozmetik prosedürlerimizden biri olan bu uygulama, sayısız müşterimizi kendi ciltlerinde daha güvenli ve mutlu hissetmelerini sağladı. Ekibimiz tam olarak ne aradığını anlamak ve tam olarak bu sonuçları aldıklarından emin olmak için her müşteri ile yakın işbirliği içinde çalışır. Bu servis hakkında veya diğer servislerden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Antalya Dudak Kalıcı Makyaj

Yalnızca en son teknolojiyi kullanarak, bu tedavinin beklentilerinizi aşacağını garanti ediyoruz. Bu hizmet özelleştirilebilir nitelikte olup, her müşteri istediği sonuçları ödün vermeden elde edebilir. Bu hizmetle ilgileniyorsanız, deneyimli ekip üyelerimizden birine danışmak için bugün bize ulaşın.

Leave a comment